Line-up


The Qontinent

Friday 11 augustus 2017

AREA 1: Pre Party Mainstage

Adrenalize Audiofreq B-Front Brennan Heart D-Block & S-te-Fan Hard Driver Mandy Panic Paul Elstak MC DL
Friday 11 augustus 2017

AREA 2: Jump Classics

Francois Dark-e Fenix Genius Lethal MG Pat B Playboyz Ruthless MC Chucky
Friday 11 augustus 2017

AREA 3: Future Heroes

ANDY SVGE Clockartz Crisis Era Demi Kanon Denza Ignition JNXD Refuzion MC Tellem
Saturday 12 augustus 2017

AREA 1: Mainstage

Rebourne Atmozfears Audiotricz Code Black Cyber Da Tweekaz endshow Gunz For Hire (live) Mark with a K & MC Chucky Live Radical Redemption Sephyx Stephanie Sub Zero Project Unsenses Wasted Penguinz MC Chucky
Saturday 12 augustus 2017

AREA 2: Hardcore

Evolver Andy The Core Angerfist Live AniMe Bodyshock D-Fence Live Decipher Dyprax Xclusive Noize Suppressor Nosferatu Partyraiser Tears Of Fury Live The Melodyst Tieum Tommyknocker MC Diesel
Saturday 12 augustus 2017

AREA 3: Raw Hardstyle

Prefix & Density Act of Rage Adaro Bass Chaserz Crypsis D-Sturb Deetox Delete VIP E-Force Jason Payne Phuture Noize Ran-D Titan MC Nolz
Saturday 12 augustus 2017

AREA 4: Freestyle

Nowaxx Dark-e Darkraver Dr Phunk Live Dr Rude Dutch Movement Lords Of Tek Lowriderz Pat B Live Pyra Ransom Ruthless The Viper
Saturday 12 augustus 2017

AREA 5: Industrial / Core

Carles S Chok Dee vs Future Kick vs Axellerator Detest Live F.Noize vs Deterrent Man Footworxx Militant Crew (Sandy Warez vs Section Grabuge vs A-Kriv) Goetia J-roon & Kosmix Miss Enemy vs Anhatema NSA Sjammienators Tymon Vandalism vs Eddy Hardcore X-Mind
Sunday 13 augustus 2017

AREA 1: Mainstage

Bass Modulators Coone Devin Wild Ecstatic Frequencerz Miss K8 NSCLT (live) Psyko Punkz Public Enemies (live) Sound Rush Wildstylez Zatox MC DL
Sunday 13 augustus 2017

AREA 2: Hardcore

Beastarius Destructive Tendencies Live Dr Peacock Evil Activities Furyan Lady Dammage Mad Dog N-Vitral Tha Playah The Sickest Squad Unexist Live MC Diesel
Sunday 13 augustus 2017

AREA 3: Raw Hardstyle

Tartaros Digital Punk NIGHTBREED showcase: Endymion, Degos & Re-done, MYST Rebelion Regain Requiem Sub Sonik Thera Unresolved Warface MC Livid
Sunday 13 augustus 2017

AREA 4 : Classics

Dr Rude Deepack Donkey Rollers Live Endymion Isaac Josh & Wesz Luna Mark with a K Scope DJ Technoboy The Pitcher
Sunday 13 augustus 2017

AREA 5: Industrial / Core

Evolution Bartoch Chaotic Hostility DRS Hardbouncer Master of Noise Omira Sandy Warez Sei2ure Spitnoise Stolen Cult
The

The Qontinent


Datum: 11 aug 2017
Locatie: Recreation Area Puyenbroeck | Wachtebeke | BE
Tijd: 11 augustus 2017 10:00 - 13 augustus 2017 23:00
Aan mijn kalender toevoegen2017-08-11 10:002017-08-13 23:00Europe/BrusselsThe QontinentThe QontinentRecreation Area Puyenbroeck | Wachtebeke | BEcalendar@q-dance.comcalendar@q-dance.com

Media


Video

Titel: The Qontinent - Rise Of The Restless (Official 2016 Aftermovie)

Bekijken
Alles bekijken

Nieuws


The Qontinent 2017 | Timetable

1 augustus 2017


LEES MEER

The Qontinent 2017 | Line-up

24 april 2017


LEES MEER

The Qontinent | 2017 datum

1 maart 2017


LEES MEER

Bekijk hier de aftermovie van the Qontinent

6 oktober 2016


LEES MEER

Attend


Kijk wie er gaan naar The Qontinent. Als je verbindt met Facebook kan je zien wie van je vrienden ook gaan.


Facebook checken

Route


Locatie

Recreation Area Puyenbroeck | Wachtebeke | BE

Route

Craenendam 1 9185 Wachtebeke Belgium

Follow us